Cyber Games Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sastavi recenicu

+4
Titan™
Aleksandar
Mafia_boss
LiMeNI
8 posters

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by Titan™ Mon Nov 03, 2008 2:07 pm

Danas sam rano ustao poderanih gaca i islo mi se u kupatilo da pijem vodu, mada sam pao niz stepenice i razbio glavu o gelender. Moja muda su otekla kao lubenice jer sam juče celu jabuku u činiji od gume babi dao da uzme srpsku domacu sljivu koja smrdi
Titan™
Titan™
Advanced Gamer
Advanced Gamer

Number of posts : 100
Age : 28
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-10-30

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by LiMeNI Mon Nov 03, 2008 4:10 pm

Danas sam rano ustao poderanih gaca i islo mi se u kupatilo da pijem vodu, mada sam pao niz stepenice i razbio glavu o gelender. Moja muda su otekla kao lubenice jer sam juče celu jabuku u činiji od gume babi dao da uzme srpsku domacu sljivu koja smrdi na
LiMeNI
LiMeNI
Admin
Admin

Number of posts : 172
Age : 30
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-13

http://www.server2fn.net

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by Mafia_boss Mon Nov 03, 2008 6:14 pm

Danas sam rano ustao poderanih gaca i islo mi se u kupatilo da pijem vodu, mada sam pao niz stepenice i razbio glavu o gelender. Moja muda su otekla kao lubenice jer sam juče celu jabuku u činiji od gume babi dao da uzme srpsku domacu sljivu koja smrdi na go*na.
Pocnite sledecu recenicu!
Mafia_boss
Mafia_boss
Advanced Gamer
Advanced Gamer

Number of posts : 148
Age : 27
Location : zrenajnin
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-09-17

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by LiMeNI Mon Nov 03, 2008 7:19 pm

Danas sam rano ustao poderanih gaca i islo mi se u kupatilo da pijem vodu, mada sam pao niz stepenice i razbio glavu o gelender. Moja muda su otekla kao lubenice jer sam juče celu jabuku u činiji od gume babi dao da uzme srpsku domacu sljivu koja smrdi na go*na.Tako
LiMeNI
LiMeNI
Admin
Admin

Number of posts : 172
Age : 30
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-13

http://www.server2fn.net

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by GrodSki Mon Nov 03, 2008 9:36 pm

Danas sam rano ustao poderanih gaca i islo mi se u kupatilo da pijem vodu, mada sam pao niz stepenice i razbio glavu o gelender. Moja muda su otekla kao lubenice jer sam juče celu jabuku u činiji od gume babi dao da uzme srpsku domacu sljivu koja smrdi na go*na.Tako cu
GrodSki
GrodSki
Moderator
Moderator

Number of posts : 127
Age : 30
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-10-19

http://www.nkteen.co.nr

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by Titan™ Mon Nov 03, 2008 10:21 pm

Danas sam rano ustao poderanih gaca i islo mi se u kupatilo da pijem vodu, mada sam pao niz stepenice i razbio glavu o gelender. Moja muda su otekla kao lubenice jer sam juče celu jabuku u činiji od gume babi dao da uzme srpsku domacu sljivu koja smrdi na go*na.Tako cu posle
Titan™
Titan™
Advanced Gamer
Advanced Gamer

Number of posts : 100
Age : 28
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-10-30

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by justyce4ever Mon Nov 03, 2008 10:30 pm

Moja muda su otekla kao lubenice jer sam juče celu jabuku u činiji od gume babi dao da uzme srpsku domacu sljivu koja smrdi na go*na.
Pogledajte šta ste napravili, stvorili ste rečenicu koja nema veze s vezom
No thumbdown
Grodski:Ko kazhe da rechenica mora da ima smisla!

justyce:pa u čemu je onda smisao ako je sve smo čisto budzenje postova bez razmišljanja i pritom stvaranje nepovezanih misli?


Last edited by justyce4ever on Tue Nov 04, 2008 3:50 pm; edited 1 time in total
justyce4ever
justyce4ever
Moderator
Moderator

Number of posts : 230
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-10-05

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by LiMeNI Tue Nov 04, 2008 12:02 am

Lock
LiMeNI
LiMeNI
Admin
Admin

Number of posts : 172
Age : 30
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-13

http://www.server2fn.net

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by GrodSki Tue Nov 04, 2008 12:14 am

nema potrebe za lockom kome se ne svidja ne mora da igra,nastavite sa igrom
GrodSki
GrodSki
Moderator
Moderator

Number of posts : 127
Age : 30
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-10-19

http://www.nkteen.co.nr

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by Asuss Wed Nov 05, 2008 5:09 pm

NASTAVLJAM:Danas sam rano ustao poderanih gaca i islo mi se u kupatilo da pijem vodu, mada sam pao niz stepenice i razbio glavu o gelender. Moja muda su otekla kao lubenice jer sam juče celu jabuku u činiji od gume babi dao da uzme srpsku domacu sljivu koja smrdi na go*na.Tako cu posle da
Asuss
Asuss
Noob
Noob

Number of posts : 34
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-21

http://www.srpska-sljiva.forumotion.com

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by LiMeNI Wed Nov 05, 2008 5:45 pm

Danas sam rano ustao poderanih gaca i islo mi se u kupatilo da pijem vodu, mada sam pao niz stepenice i razbio glavu o gelender. Moja muda su otekla kao lubenice jer sam juče celu jabuku u činiji od gume babi dao da uzme srpsku domacu sljivu koja smrdi na go*na.Tako cu posle da idem
LiMeNI
LiMeNI
Admin
Admin

Number of posts : 172
Age : 30
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-13

http://www.server2fn.net

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by Asuss Wed Nov 05, 2008 6:59 pm

Danas sam rano ustao poderanih gaca i islo mi se u kupatilo da pijem vodu, mada sam pao niz stepenice i razbio glavu o gelender. Moja muda su otekla kao lubenice jer sam juče celu jabuku u činiji od gume babi dao da uzme srpsku domacu sljivu koja smrdi na go*na.Tako cu posle da idem da
Asuss
Asuss
Noob
Noob

Number of posts : 34
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-21

http://www.srpska-sljiva.forumotion.com

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by LiMeNI Wed Nov 05, 2008 10:57 pm

Danas sam rano ustao poderanih gaca i islo mi se u kupatilo da pijem vodu, mada sam pao niz stepenice i razbio glavu o gelender. Moja muda su otekla kao lubenice jer sam juče celu jabuku u činiji od gume babi dao da uzme srpsku domacu sljivu koja smrdi na go*na.Tako cu posle da idem da igram
LiMeNI
LiMeNI
Admin
Admin

Number of posts : 172
Age : 30
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-13

http://www.server2fn.net

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by GrodSki Wed Nov 05, 2008 11:52 pm

Danas sam rano ustao poderanih gaca i islo mi se u kupatilo da pijem vodu, mada sam pao niz stepenice i razbio glavu o gelender. Moja muda su otekla kao lubenice jer sam juče celu jabuku u činiji od gume babi dao da uzme srpsku domacu sljivu koja smrdi na go*na.Tako cu posle da idem da igram basketa
GrodSki
GrodSki
Moderator
Moderator

Number of posts : 127
Age : 30
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-10-19

http://www.nkteen.co.nr

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by Titan™ Thu Nov 06, 2008 2:35 pm

Danas sam rano ustao poderanih gaca i islo mi se u kupatilo da pijem vodu, mada sam pao niz stepenice i razbio glavu o gelender. Moja muda su otekla kao lubenice jer sam juče celu jabuku u činiji od gume babi dao da uzme srpsku domacu sljivu koja smrdi na go*na.Tako cu posle da idem da igram basketa sa
Titan™
Titan™
Advanced Gamer
Advanced Gamer

Number of posts : 100
Age : 28
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-10-30

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by Asuss Thu Nov 06, 2008 8:46 pm

Danas sam rano ustao poderanih gaca i islo mi se u kupatilo da pijem vodu, mada sam pao niz stepenice i razbio glavu o gelender. Moja muda su otekla kao lubenice jer sam juče celu jabuku u činiji od gume babi dao da uzme srpsku domacu sljivu koja smrdi na go*na.Tako cu posle da idem da igram basketa sa mojim
Asuss
Asuss
Noob
Noob

Number of posts : 34
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-21

http://www.srpska-sljiva.forumotion.com

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by Guest Thu Nov 06, 2008 9:00 pm

Danas sam rano ustao poderanih gaca i islo mi se u kupatilo da pijem vodu, mada sam pao niz stepenice i razbio glavu o gelender. Moja muda su otekla kao lubenice jer sam juče celu jabuku u činiji od gume babi dao da uzme srpsku domacu sljivu koja smrdi na go*na.Tako cu posle da idem da igram basketa sa mojim narkomanima

Guest
Guest


Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by justyce4ever Thu Nov 06, 2008 9:49 pm

Danas sam rano ustao poderanih gaca i islo mi se u kupatilo da pijem vodu, mada sam pao niz stepenice i razbio glavu o gelender. Moja muda su otekla kao lubenice jer sam juče celu jabuku u činiji od gume babi dao da uzme srpsku domacu sljivu koja smrdi na go*na.Tako cu posle da idem da igram basketa sa mojim narkomanima koji
justyce4ever
justyce4ever
Moderator
Moderator

Number of posts : 230
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-10-05

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by Titan™ Thu Nov 06, 2008 10:42 pm

Danas sam rano ustao poderanih gaca i islo mi se u kupatilo da pijem vodu, mada sam pao niz stepenice i razbio glavu o gelender. Moja muda su otekla kao lubenice jer sam juče celu jabuku u činiji od gume babi dao da uzme srpsku domacu sljivu koja smrdi na go*na.Tako cu posle da idem da igram basketa sa mojim narkomanima koji su
Titan™
Titan™
Advanced Gamer
Advanced Gamer

Number of posts : 100
Age : 28
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-10-30

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by LiMeNI Fri Nov 07, 2008 6:52 pm

Danas sam rano ustao poderanih gaca i islo mi se u kupatilo da pijem vodu, mada sam pao niz stepenice i razbio glavu o gelender. Moja muda su otekla kao lubenice jer sam juče celu jabuku u činiji od gume babi dao da uzme srpsku domacu sljivu koja smrdi na go*na.Tako cu posle da idem da igram basketa sa mojim narkomanima koji su kupili



@Titan sledeci put se brisu sve tvoje ostale recenice jer mozes samo jednu da postavis i ne mozes dok neko drugi ne postavi
To vazi sa sve
LiMeNI
LiMeNI
Admin
Admin

Number of posts : 172
Age : 30
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-13

http://www.server2fn.net

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by bamboocha Sat Nov 15, 2008 8:27 pm

Tako cu posle da idem da igram basketa sa mojim narkomanima koji su kupili ekstazi
bamboocha
bamboocha
Advanced Gamer
Advanced Gamer

Number of posts : 61
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-28

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by Titan™ Sat Nov 15, 2008 9:26 pm

Tako cu posle da idem da igram basketa sa mojim narkomanima koji su kupili ekstazi za
Titan™
Titan™
Advanced Gamer
Advanced Gamer

Number of posts : 100
Age : 28
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-10-30

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by Asuss Sun Nov 16, 2008 12:15 am

Tako cu posle da idem da igram basketa sa mojim narkomanima koji su kupili ekstazi za fiksanje
Asuss
Asuss
Noob
Noob

Number of posts : 34
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-21

http://www.srpska-sljiva.forumotion.com

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by bamboocha Sun Nov 16, 2008 1:55 am

Tako cu posle da idem da igram basketa sa mojim narkomanima koji su kupili ekstazi za fiksanje lopte...
bamboocha
bamboocha
Advanced Gamer
Advanced Gamer

Number of posts : 61
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-28

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by Aleksandar Sun Nov 16, 2008 1:18 pm

hehe lol! lol! LOL good one
Aleksandar
Aleksandar
Moderator
Moderator

Number of posts : 379
Age : 31
Location : Banja Luka
Opomena: :
Sastavi recenicu - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sastavi recenicu - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-24

http://www.arsenal-bih.com

Back to top Go down

Sastavi recenicu - Page 3 Empty Re: Sastavi recenicu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum